Zihninde ve Yüreğinde Çöreklenme Sakın!/ *Lucifer (TV Series 2016-2020) 5th


Aslı’nın Müzik Seçimi…

“Ve Ona İyi Olacağını Söyleyecek misin?”

İnsan pazartesiyi bile böyle heyecanla bekler mi? Hatta böylesine sevilir mi bir pazartesi? 20072020 tarih mi, sayı mı, rakam mı sadece?

Salıya geçtik mi hep beraber? İşte hayat böyle bir şey; zihinden dışarı çıkmak ve hatta yürekten de! Yola koyulmak; böyle!

  • Endişelenecek ve içime korlar düşecek ama her seferinde durup diyeceğim ki “Her şey iyi olacak, merak etme!” Ve buyur edip soracağım “Neden? Neden böyle hissediyorsun ya da düşünüyorsun?” diye… Cevaplarımı merakla dinleyeceğim, argümanlar üretmeden… “Haklısın bu endişelerinde ama bunlar gerçekleşse n’olur ki?” Yine tüm haklı çıkma çabanı takdir edeceğim, içtenlikle…
  • Olsun, varsın olsun!” Çünkü bil ki hepsi geçecek, geçmesi için ben sana yardım edeceğim. Nasıl mı? Yürüyerek! Yürüyüp, geçip gideceğim. Devam ettiğimiz sürece iyi olacağız, lütfen artık kaşlarında endişelerinle bakma bana!…
  • Seçenekler sınırsız; nereye gitmek istersin? Ne olmak istersin? Kim olmak istersin? Neyi yaşamak, neyi hisseden olmak istersin? Seç!
  • Yürümeye devam et ve seç!
  • Bu kadar.
  • Tek önemli olan; Yolda ol. Zihninde ve yüreğinde çöreklenme sakın: “Bir arkadaşa bakıp çıkacağım.” de en fazla…
  • Küheylan; rahvan‘da…

Edit: Kalkıp yola koyulunca bu konuşmayı yapmalısın kendinle! Avril Lavigne “I Feel in Love with the Devil” şarkısı, günün öneri filmi sekanslarıyla düzenlenmiş MV izlemek istersen tıkla tıkla!)

*Aslı’nın Dizi Önerisi…

(Dizi adı üzerine tıklarsan İmdb sayfasına gidersin!)

Lucifer (TV Series 2016-2021) 5th : Yazarlar Neil GaimanSam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratılan çizgi roman serisi karakteri Sandman uyarlamasıdır. Komedi dram fantezi türü, Amerikan yapımıdır. Yönetmeni Tom Kapinos‘tur. Nihayet 5. sezon 21 Ağustos tarihinde yayınlanacak ve fragmanı servis edildi bile. 8 bölümlük dizinin ilk sezonu tüm dünyada tutulunca; bu son sezon diye diye 6.sezon anlaşması bile yapılmış. Netflix, 16 bölümlük beşinci sezonu artık yayında. İlk 8 bölümü Ağustos 2020 tarihinde ve kalan 8 bölüm de Mayıs 2021 tarihinde nihayet yayınlandı. Ve iyi haber; on bölümlük 6. sezon anlaşması yapıldı. Netflix dizisidir. Oyuncular; Tom EllisLauren GermanLesley-Ann Brandt.

Şeytan rolünde oynayan namı diğer; Tom Ellis karakterinin bu kadar çok sevilmesi manidar! Ben, gülümsemesini ve kötünün içinde ki merhametin; kendini aşka bırakınca ortaya çıkarmasından çok etkilenmiştim. Dönüşümü sevdiğim doğrudur! 😉

Ve evet, eski sevgilisinin davetini kabul etmiş bir gençkız gibi 21 Ağustosu bekledim ve nihayet Mayıs sonu tüm sezonları bitirmiş oldum, heyecanla! Belki sen de bu arada 5. sezonu seyretmeye başlar yeni sezona hazırlanırsın! Geçmiş paylaşımım içerik linkini de bırakıyorum!

Edit: Lucifer (Tv Series 2016-2019) İçerik adını maviye boyadım, tıkla ve açılsın sana, o eski dünya! 6. bölüm Eylül 2021 tarihinde yayına girdi, sevenlere duyurulur.

Aslı’nın Dizi Önerisi…

“Ne kadar da safmışım: sen bana neredeyse hiç dönüp bakmamıştın bile. Buna rağmen gün boyu seni beklerdim; yolunu gözlemek dışında hiçbir şey yapmazdım.”

Stefan Zweig

Saflığım benim en temiz yanım, böyle kalmaya devam edeceğim. Daima bu saflıkla bakacağım hayata ve sana!

Aslı’nda Her Şey Aslı İçin…

Zihninde ve Yüreğinde Çöreklenme Sakın!/ *Lucifer (TV Series 2016-2020) 5th” üzerine 7 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s