Biz Hiç Yakın Olmuş muyduk?/ *Lucifer (Tv Series 2016-2021)


Aslı’nın Müzik Seçimi…

Bahar bahar kokan bu güne şükürler olsun! (Mazzy Star, “Flowers in December” adlı şarkının MV ile okumaya devam edebilirsin.)

Nihayet Levent Yüksel sözünü tuttu: “Yine söz baharlar gelecek!” diyerek…

Umut yüklü gün ve o umuda uygun gidecek şarkı paylaştım hepimize. Bir birimize bu kadar çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde önemli olan kim ve ne? Bu saptamayı yapmak ohal’de hayat kurtarır!

Diş sıkmalara başladım yine…  Biraz gevşeyip hayatı kendi akışına bırakmak ve rahatlamak gerek. İçimde, geçmişimden beri sürükleyerek getirdiğim bir sürü durum var ki paçamdan çekiştirip duruyorlar. Ve ben ilahi sistemde bu durumların kendiliğinden çözüleceğine hatta muhteşem enerjiler ile ödüllendirileceğime inanmayı seçiyorum.

Tıkınmaktan vazgeçmeliyim. Listeye bir kaç yapılacaklar maddesi eklemeliyim…

Yarın pazartesi ve 13’ü! Asal sayı ve en sevdiğim sayılardan biri… Ne dersin? Güzel bir haber, olaya gebe olsun ha?!

Sana olan öfkem azaldı. Sen ve ben… Evren benim için çalışıyor, unutma. Tuhaf ama gittikçe saçma gelmeye başlıyor her şey. Ve uzak… Peki, bakalım 13 bana ne getirecek?

Senden uzaklaşmak, beni sevgiden ve şefkatten de uzaklaştırıyor. Sahi biz hiç yakın olmuş muyduk? Olmuştuk. Aman neyse ne! Şu diziye devam edeyim.

Ötesine, sonra bakarız.

Edit: Avril Lavigne “I Feel in Love with the Devil” şarkısı, günün öneri filmi sekanslarıyla düzenlenmiş MV izlemek istersen tıkla tıkla!)

*Aslı’nın Dizi Önerisi…

(Dizi adı üzerine tıklarsan İmdb sayfasına gidersin!)

Bu günlük önerim en sevdiklerimden:

Lucifer (Tv Series 2016-2021) : Yazarlar Neil GaimanSam Kieth ve Mike Dringenberg tarafından yaratılan çizgi roman serisi karakter Sandman uyarlamasıdır. 4 sezonluk; 2016-2019 tarihleri arasında yayınlandı. Suç dram , fantezi türünde ve eğlenceli fantastik seyirlik bir dizi. 5. ve 6. sezon için de onay alınmış; severlere uyarı! Ay çok sevindim ki ben! Tom Kapinos tarafından yaratılmıştır. Amerikan yapımıdır. Her bölüm yaklaşık 45 dakika sürer. 5. ve 6. sezon için link bıraktım, tıklasana. Netflix dizisidir. Oyuncular; Tom EllisLauren GermanLesley-Ann Brandt.

Konu; Los Angeles’a gelen Şeytanın maceraları diye özetlenebilir. Babası Tanrı ve kardeşleri, yardımcıları, ekibi; zaman zaman hatta zamansız ziyaret de edince… Eh bir de güzeller güzeli polis teşkilatında çalışan bir dedektife aşık olunca; olaylar.. olaylar!

LA‘yi seviyorum. Evsizlerin bile bir IMDb sayfası var.”

Lucifer (Tv Series 2016-2021)

Seyredecek bölüm kalmadığında üzüyor ama,  bilgine. 🎭

Edit: Lucifer (TV Series 2016-2021) 5th series içerik yazısının linkini de bıraktım: mavi dizi adına tıklayıp okursun, meraklılara! Ağustos 2020 ve Mayıs 2021 de 5. sezon yayına girer… Eylül 2021 6. sezon yayındaaa… Keyifli izlemeler!

Screenshot_2020-04-12-22-58-02
*Aslı’nın Dizi Önerisi…

“Oysa o kadar içten gülüyorsun ki, içini kıskandım. İçin olmak istedim. Gülüşünden öpüyorum.”

İlhan Berk

Yahu bu gülüş ısıtmaz mı adamın içini…

Aslı’nda Her Şey Aslı İçin…

Biz Hiç Yakın Olmuş muyduk?/ *Lucifer (Tv Series 2016-2021)” üzerine 15 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s