Kelimelerin En Güzeliydi Gülümsemek!/ *First Wives Club (TV Series 2019–2022)


Aslı’nın Müzik Seçimi…

“Ve Sessizlik Bir Güçtür!”

Amerikalı şarkıcı Puff Johnson tarafından seslendirilen “Over and Over” adlı şarkı 1996 yılında yayınlanan Miracle albümünde yer alır. Devam etmelisin diyen şarkıya THE FİRST WİVES CLUB (1996) filmin sekansları eşlik ediyor. Johnson’ın orijinal klibine eşlik eden film sahnelerini merak edenler linke tıklayıp içeriğe ulaşabilirler.

“Her dilde konuşamayabilirim. Ama her dilde gülümseyebilirim…”

Birhan Eroğlu

Bazı soruların veya konuşmaların içeriğine sadece bir gülümseme olarak cevap verebilirsin. Sessizlik yemini ettiğinde ve gülümsediğinde hiç kimse konuşmadığını fark etmeyecek bile. Belki de kelimelerin en güzeli ve en güçlüsüydü gülümsemek!

*ASLI’NIN DİZİ ÖNERİSİ…

Dizi adına tıklayarak İmdb Sayfasına ulaşabilirsin!

First Wives Club (TV Series 2019–2022) : Yaratıcısı Tracy Oliver. Senarist Robert Harling tarafından yazılan THE FİRST WİVES CLUB (1996) adlı filmden uyarlamadır. Filmi merak edenler mavi fil adına tıklayıp içeriğe ulaşabilirler. Seri, Amerikan yapımı, komedi televizyon dizisidir. 2. sezon 15 Temmuz 2021 tarihinde yayınlandı. Toplam 2 sezon, 19 bölüm olarak yayınlandı. 3. sezon anlaşması 8 Eylül 2021 tarihinde onaylandı. Her bölüm 30 dakikalık bölümler şeklinde sunulur. Oyuncular Jill Scott, Michelle Buteau, Ryan Michelle Bathe, RonReaco Lee. Türkçeye “İlk Eşler Kulübü” olarak tercüme edilmiştir. Yapımın 1 adaylık ödülü var.

1990lı yıllarda, evliliklerinin dağılmasını takip eden zamanda bir araya gelip bir birlerine destek grubu kuran üç kadının yaşadıklarını konu alır.

Gerçekçi ve güldüren tarafıyla hafta sonu arka arkaya izlenecek bir dizi beklentisi olanlar buyursun ancak 3. sezon yayın tarihi ile ilgili bir açıklama şimdilik yok. Sabredenler ödülünü bilahare alacaklarına da emin olabilirler. İzleyip de yorum yazmayanın burnunda sivilce çıksın (şaka tabi ya..)

Aslı’nın Dizi Önerisi…

“İki kalbin anlaşması ilkbaharı yüz yıl uzatır.”

Jules Verne

Şu kışa çözümü kıştan çıkmak için buldum; sırada o kalbi bulmak kaldı.

Kelimelerin En Güzeliydi Gülümsemek!/ *First Wives Club (TV Series 2019–2022)” üzerine 6 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s