Aşkla Güçlenen Yol!/ *Love Life (TV Series 2020 – 2021)


Aslı’nın Müzik Seçimi…

“Öğrenmek Zorunda Kaldığım En Zor Şey!”

İskoç şarkıcı ve söz yazarı Nina Nesbitt tarafından seslendirilen “When You Lose Someone” şarkısının orijinal MV ile başlayalım geceye… Sevdiğin birini kaybettiğinde diyen sözlerinde gri bulutlarla dolmuş güne ve geceye yağıp İstanbul’un trafiğine keşmekeş getirmesiyle öğrenmek zorunda kaldığın en zor şeyin hangisi olduğuna emin oluyorsun.

“Hayat bizi resmen dört işlemle sınar; Gerçeklerle çarpar, ayrılıklarla böler, insanlıktan çıkarır ve sonunda topla kendini der.”

Lev Tolstoy

Erik dalları tomurcuklanırken toparlanmanın büyüsüne kapılırsın, ya. Güzelleme, ölüme ve ayrılığa yakışmaz ancak aşkın baharına sihri dokundu mu alır başını yine pembesiyle ipekli yastıklara kondurur da. Sen yeter ki kıştan kalma gri bulutlarını dök ilkyazın gün batımlarına. Serinliği üşütse de gün ışıyınca diner hüznün. Aşkın döşeğine yatırıverirsin başını bir daha…

*ASLI’NIN DİZİ ÖNERİSİ…

Dizi adına tıklayarak İmdb Sayfasına ulaşabilirsin!

Love Life (TV Series 2020 – 2021) : Dizinin yaratıcısı Sam Boyd. Amerikan yapımı, romantik komedi antolojisi dizisidir. Oyuncular Anna Kendrick, Zoe Chao, Peter Vack. İlk sezon Mayıs 2020 ve Ekim 2021 tarihinde 2. sezon ile toplam 20 bölüm olarak yayınlandı. Bölümler yaklaşık 30 dakika sürer. Yapımın 1 galibiyet ödülü, 4 adaylık ödülü vardır.

Her sezonun farklı baş karakter çerçevesinde ve bir birini takip etmeyen ancak romantik komedi ana temasıyla işlenen kurgusuyla aşkın bizi olduğumuz kişi aşamasına getirme sürecini anlatır.

“Her aşkın kendi hikayesi vardır.”

Love Life (TV Series 2020 – 2021) Sloganı

Kişinin ilişkilenmeye olan ihtiyacı, insanın insanlığa tekamülünden sebeptir. Ve bu deneyim basamaklarından çıktıkça gelişiriz, her tecrübe gibi bir sonra ki aşamaya daha fazla materyal ile başlayabilir, öznesi farklı olsa da zenginleştirilmiş nesnelerle o dilediğimiz yükleme neşeyle varabiliriz. Aşk yolun açık olsun! O halde izleyelim.

Aslı’nın Dizi Önerisi…

“Ve çok geçten daha kötüsü yoktur hayatta.”

Sabahattin Ali

Sakın geç kalma erken gel!

Aşkla Güçlenen Yol!/ *Love Life (TV Series 2020 – 2021)” üzerine 5 yorum

  1. Elvira, episodes flow fast. I think you will love. I hope a good spring has started for you. I kiss your wounds… 🙂

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s