Sevenlerle Pazar Akşamları Buluşalım!/ *Mare of Easttown (TV Series 2021)


Aslı’nın Müzik Seçimi…

“Çünkü Eğer Sevmiyorsan Beni Sevmeni Sağlayamam!”

Dave Thomas Juniorv tarafından seslendirilen “I Can’t Make You Love Me” adlı şarkıya yakışan bir arka plan fotoğrafıyla servis edilmiş müzik videosuyla Ocak ayının kapanışını yapıyorum. Sabah olacak ve doğru olanı yapacağım diyen sözleriyle günlük yayınlarıma ara vererek haftalık olarak devam etmeye dönüyorum.

“Bilmem ki dört mevsim kimin yalanı, kıştan başkasını görmedi gönül…”

Nuh Karagöz

Madem kışın en ayazındayız o halde şartları fazla zorlamamak gerek. Haftada bir yayına devam edeceğim film önerilerimi takip edeceklere teşekkür ederim. Ve fakat mevcutta yayınlanmış 800’ü aşkın yapımlar ve içeriklerde müzik videolarıyla kalanlara keyifli eğlenceler dilerim. Pazar akşamları görüşürüz.

*ASLI’NIN DİZİ ÖNERİSİ…

Dizi adına tıklayarak İmdb Sayfasına ulaşabilirsin!

Mare of Easttown (TV Series 2021) : Yaratıcısı ve senaristi Brad Ingelsby. Amerikan yapımı, suç draması dizisidir. Yönetmeni Craig Zobel. Oyuncular Kate Winslet, Julianne Nicholson, Jean SmartAngourie RiceEvan PetersSosie BaconDavid DenmanNeal HuffJames McArdleGuy PearceCailee SpaenyJohn Douglas Thompson, Joe Tippett. Tek sezon, 7 bölümden oluşur. Bölümler 1 saatliktir. 2. sezon için istekli olunsa da henüz bir gelişme yok. Seri, Primetime Emmy, Altın Küre Ödülleri dahil 16 galibiyet, 74 adaylık ödülü kazandı.

Philadelphia banliyösünde kadın polis dedektifinin, genç bir annenin cinayetini araştırırken kişisel ve kariyer sorunları arasında verdiği mücadeleyi konu alır.


“Tüm Gerçekler Gün yüzüne çıkıyor!”

Mare of Easttown (TV Series 2021) Sloganı

Günlük yayınlarımı artık haftalık olarak devam etme kararı almak durumunda kaldım. Şubat ayı için her hafta (muhtemelen Pazar günleri) bir içerik yayınlayacağım. Mart ayı için planımı tekrar günceller ve bildiririm. Yollar beni çağırıyor, gitmesem aklım kalır, giderken burası yüreğimi burkar ve fakat güzelden yana sefere çıkmak neşeyi gönülle kavuşturur muhakkak! Belki de erindiğin yorum, unuttuğun beğeni veya takip için birileri küsüyor veya vaz geçiyordur; kim bilir. Ancak yüklerinden kurtul diyordu bugün ki falım, hafifleyeyim de bir bakalım, yarınlara uçabilecek mi bu kanatlar yine, yeni, yeniden…

Aslı’nın Dizi Önerisi…

“Çok empati kuruyorsunuz. Ne dünya bu kadar hassasiyeti kaldırır, ne insanlar bu kadar inceliği…”

Ahmet Ümit – Kırlangıç Çığlığı

Bir parça sempati yeter de artar bile…

Sevenlerle Pazar Akşamları Buluşalım!/ *Mare of Easttown (TV Series 2021)” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s