Azın Refahıyla Mutluluk!/ *The Mandalorian (TV Series 2019 – 2022)


Aslı’nın Müzik Seçimi…

“Mutlu Bir Yüz Takın!”

Jagwar Twin tarafından seslendirilen “Happy Face” adlı şarkısına High-Rise Invasion (TV Series 2021) animasyon dizinin sekanslarından oluşturulmuş müzik videosu pazar gecesine enerji versin. Mutlu bir yüz takın, böylece her şey yoluna girecek diyor. Polyanacılığa kapılmadan ele güne karşı takılabilir ancak gerçeğini atlamadan…

“İçine çekildiğim dünya, dışımda bıraktığım dünyadan öyle güzel ve gerçek ki…”

Nazan BEKİROĞLU

Az insan çok huzur adı altında kitaplara, sanata ve ruha dönmenin mümkünlüğü ile ulaşılan refah bugünlerin en iyi sığınağı olabilir. Ancak ruhun tekamülü ilişkilerle yürütülür. Dolayısıyla azlık derken kıtlıkta kalmayalım.

*ASLI’NIN DİZİ ÖNERİSİ…

Dizi adına tıklayarak İmdb Sayfasına ulaşabilirsin!

The Mandalorian (TV Series 2019 – 2022) : Türkçeye “Mandaloryalı” olarak tercüme edilmiştir. Yaratıcısı Jon FavreauAmerikan yapımı, bilim kurgu aksiyon fantezi macera televizyon dizisidir. Star Wars: Episode VI – Return of the Jedi (1983) film serisinden 5 yıl sonrasını anlatan ilk canlı aksiyon dizisidir. Oyuncular Pedro Pascal, Carl Weathers, Werner Herzog, Omid Abtahi, Gina Carano, Nick Nolte, Taika Waititi. Disney+ ürünüdür. Yapım, Primetime Emmy dahil 58 galibiyet, 117 adaylık ödülü kazandı. 2 sezon, 16 bölüm, 40 dakikalık sürelerle yayımlandı. 3. sezon için çekimler Ekim 2021 tarihinden beri devam ediyor ve 2022’nin ikinci yarısında yayınlanması planlandı.

Mandaloryalı galaksinin dış bölgelerinde yalnız bir Mandalor olan baş karakter ödül avcısı olan Din Djarin‘i takip eder.

Canlı aksiyon içinde oluşturulmuş animasyon oyuncularında bulunduğu günümüzün teknolojilerinde üretilmiş Star Wars seri filmlerin devamında baba evlat temasını da işleyen teknik bir dizi olmuş. Haftaya başlarken bu yenilikçi seri hoşuna gidebilir. Sayfamı takip edip, yorum yapman da benim hoşuma gider…

Aslı’nın Dizi Önerisi…

“Böyle bir çağın insanı olmak, imtihan olarak hepimize yeter…”

Cahit Zarifoğlu

Ve de insan kalabilmek!

Azın Refahıyla Mutluluk!/ *The Mandalorian (TV Series 2019 – 2022)” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s