Üstelik Bugün Pazartesi!/ *Timeless (Tv Series 2016–2018)


Aslı’nın Müzik Seçimi…

“Sadece Beni Yalnız Bırak!”

Pazartesinin müzik videosu Billie Eilish, 2021 albümünden “Happier Than Ever” ile her zamankinden daha mutlu bir sabah bu! Trap müziğin yer aldığı şarkılarından biri olan downtempo türüyle bu şarkısı çok sevilmiş. Günün enerjisine uygun, özellikle ağır ilerleyen temponun bir anda yükselip hızlanması ve en üst seviyeden tekrar düşmesiyle… Gülümseten insanlar seni bulsun!

“Aşkı hatırlatıyorsun bana, yapma..! Hayat yeterince zor zaten. Üstelik bugün Pazartesi…”

Birhan Eroğlu

Rehavet dolu bir günün ertesine, bu kadar kasvet eklemeyelim diye, aydınlık bir gün olsun umuduyla pazarın ertesi denmiş olsa gerek. Velev ki, gün ortasına ulaşmışken, zorun kolaya evirilmesi temennisiyle…

*ASLI’NIN DİZİ ÖNERİSİ…

Dizi adına tıklayarak İmdb Sayfasına ulaşabilirsin!

Timeless (Tv Series 2016–2018) : Amerikan yapımı, bilim kurgu televizyon dizisidir. Oyuncular Abigail SpencerMatt Lanter, Malcolm Barrett, Sakina JaffreyPaterson JosephClaudia Doumit, Goran Višnjić. Yönetmenler Shawn Ryan ve Eric Kripke. Yapım, 1 galibiyet, 8 adaylık kazandı. On bölümlük ikinci sezon için yenilendi, akabinde iki bölümlük bir final ile iptal edildi. Seri, bir İspanyol dizisine benzerliği yüzünden dava edilip, beraat aldı. Beğenilmesine rağmen, 3. sezon için yenilenmedi.

Zaman makinesini çalan hırsız ve makinenin mali sponsoru organizasyon, Amerikan tarihini maniple etmeye yeltenir. Tarih profesörü, mühendis ve bir askerden oluşan ekip, suçluların peşine düşer.

“Geçmişi koruyup, geleceği kurtar.”

Timeless (Tv Series 2016–2018) Sloganı

Güneşli ve yazdan kalma bir pazartesinde, Merkür’ün geri gitmesinin başladığı bugünde, aydınlık ve karanlık tarafının yaşanabileceği için zaman makineli bu serinin faydası olabilir. Yeni adımların desteklenmediği bugünlerde, geçmişin kalıntılarını temizlemek ile uğraşmalı, eski başlangıçların devamlılığını sağlamalıyız. Keyifli seyirler.

Aslı’nın Dizi Önerisi…

“Birçok şeyi asla ve asla bilmek istemiyorum… Bilgelik, bilgiye de sınırlar çizer.”

Friedrich Nietzsche

Yahut bilgi, bilgeliği de engeller…

Aslı’nda Her Şey Aslı İçin…

Üstelik Bugün Pazartesi!/ *Timeless (Tv Series 2016–2018)” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s