Sezginin Yolunda Kal!/ *Away (Tv Series 2020)


Aslı’nın Müzik Seçimi…

“Benimle Dans Et!”

Julie London‘nın 1963 yılında çıkan Sings Latin In A Satin Mood adlı albümden şirin bir parçası olan Sway, bu sefer modern tarzda Anita Kelsey tarafından seslendiriliyor. Carolina Herrera CH Men Privé e Toil adlı erkek parfümünün reklam çekimleri ile birlikte hazırlanmış müzik videosu güne enerjisini bulaştırsın. Sonuç, aşk kokulu olmuş Aslı’nda…!

“Üzüldüğünü anlamayan, seni mutlu edemez.”

Cemal Süreya

Hislerin, histeriyi çağrıştırdığı inancına şiddetle karşı çıkanlardanım. Sezginin yol göstericiliğine daima paye verenlerden olmuşumdur. Ve düşüncelerin ve karakterin, bu yol ile iletildiğine yemin edebilirim ve fakat ispatlayamam!

*ASLI’NIN DİZİ ÖNERİSİ…

Dizi adına tıklayarak İmdb Sayfasına ulaşabilirsin!

Away (Tv Series 2020) : Yönetmen ve senarist Andrew Hinderaker. Amerikan yapımı, bilim kurgu drama dizisidir. Tek sezonun ardından iptal edildi. Birinci sezon Eylül 2020 tarihinde Netflix ürünü olarak yayınlandı. 10 bölümlük serinin oyuncuları; Hilary Swank, Josh Charles, Vivian Wu, Ato Essandoh, Ray Panthaki, Talitha Bateman, Mark Ivanir.

Amerikalı kadın astronot, ekip komutanı olarak uluslararası uzay ekibiyle Mars’a gitmek üzere yola çıkar. Sürecin dramasını konu alan seri, tüm ekibin yaşamla ve birbirleriyle olan mücadelesine odaklanır.

“Ev Seni Asla Bırakamaz!”

Away (Tv Series 2020) Sloganı.

Eve ve aileye ait duygu yüklü yapımın eleştirmenleri, bilim kurgu türüne takıldıklarından yapımı alaşağı etseler de ilişkilere uzanan dramasından etkilendiğimi itiraf etmeliyim. Uzayda gerilim diye bir kategori olsaydı, bu türe ait olmasının daha uygun olacağını da kabul ediyorum. Seni ekran başına alalım mı…?

Aslı’nın Dizi Önerisi…

“Mühendisin yaptığı hata hemen belli olur ama insanın yaptığı hatanın bedeli on yıllar boyu sürer ve bu toplumlar, ödedikleri bedelin neyin bedeli olduğunu da bilmezler.”

Kant

Bedelini ödeyebileceğin hatalar yapman temennisiyle…

Aslı’nda Her Şey Aslı İçin…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s