JÜPİTER’İN PERŞEMBESİ/ *Home (2015)


Aslı’nın Müzik Seçimi…

“Ne Olduysa Olmadı!”

Sertab Erener‘in “Sormaz” adlı şarkısının animasyon videosu (AMV) perşembenin neşesine Jüpiter şansı bulaştırsın istedim. Elektrik gitarda Emre Kula, bas gitar Alp Ersönmez ile Ozan Yılmaz ve Onur Nar enstrümanları ile eşlik etmiş. Animasyon Video için Dünya Atay ismi yer alıyor. Söz ve müzik de Sertab Erener.

“Susmak da konuşmak kadar önemli oluyor bazen.”

Nuri Pakdil

Hem şarkı hem de sözden anlaşıldığı gibi sorular sordurana aşk denmiyormuş. Ben söyleyenlerin yalancısıyım. Yine de kulağa küpe yapmalı derim.

*ASLI’NIN FİLM ÖNERİSİ…

Film adına tıklayarak İmdb Sayfasına ulaşabilirsin!

Home (2015) : DreamWorks Animation stüdyolarında yaratılıp, elle çizilmiş animasyon kullanılmış. Amerikan yapımı bilgisayar animasyonlu bilim kurgu komedi filmidir. Yazar Adam Rex tarafından 2007 yılında yayımlanan çocuk kitabı the true meaning of smekday‘dan uyarlamadır. Yönetmen Tim Johnson ve seslendiren oyumcular Jim ParsonsRihannaSteve MartinJennifer Lopez ve Matt Jones. Temmuz 2016 tarihinde Netflix ürünü olarak dizi uyarlaması yayınlandı. Rihanna aynı adı taşıyan bir albümü de piyasaya sürdü. Film müziklerinden “Towards the Sun” ve “Feel the Light” adlı iki single, Jennifer Lopez tarafından vokal olarak eşlik etmiştir.

Gelecekte gezegenimiz bir uzaylı istilasına uğrar ve başrol karakteri kızımızın bu uzaylılardan biri ile aralarında hoş bir dostluk oluşur.

“Yeni bir başlangıç ​​yapacağım için çok heyecanlıyım. Gelmiş geçmiş en iyi gezegene taşınıyoruz: Yeni evimize!.”

Home (2015)

Jüpiter gününe uyan yanına ve özellikle gülümsemeye ihtiyacı olana neşeyle tavsiye ederim. Sevdiğimiz sanatçıların seslerini duymak hatta şarkılarını da dinlemek geceye keyif versin!

Aslı’nın Film Önerisi…

“İçime gene yolculuk mu düştü, nedir?”

Orhan Veli Kanık

Yola düşmeli..

Aslı’nda Her Şey Aslı İçin…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s