Veda Edemiyorum Ama Kavuşacak Gibi de Değiliz!


Aslı nın Müzik Seçimi…

“Gitmene İzin Veriyorum, Lütfen Git!”

Çok düşündüm desem artık kimse inanmaz! Sen benim en çok kendimi, kendime mahcup etmeme sebep oldun! İşte sırf bu yüzden bile olsa, senden her vaz geçtiğimde, en çok bana yakın oldum ve en çok kendime güç oldum. Çünkü sen benim en büyük zaafımdın!

Son bir kaç gündür çok yoruldum. Aklıma geldiğinde kovalayıp durdum. ‘Vefasız’ sıfatını taktım sana… Öylece bırakıp kaçacaktım seni, cami avlusuna! “Zaten pek sevmemişti beni!” diyecektim soranlara… “Ya tamam sevmişti ama kendine göre sevmiş ve yaşamında beni istememişti ki!” diye savunacaktım kendimi, senden sonra…

Benimle olmamanın tüm kabahatini sana atacaktım elbette ve sen savunmayacaktın bile kendini ne bana ne onlara! İşte sırf bu yüzden bile hak ediyordun aslında başı boş iftiraları… Israrla elimi tutmayandın sen ya da tuttuğu gibi bırakan! Tüm kabahat sendeydi. Ben sütten çıkmış ak kaşık idim.

2019’un en rahatsız moda kıyafeti olarak ilan edecektim seni moda ikoncanlarına!

Yoluma devam edecek gücü, seni karaladıkça bulacaktım.

Ve elbette en büyük günahın, önce kendini sonra bizi baltalamak olduğunu kabul etmek ile bir yaşantıyı reddetmek arasında, daima sen yenilecek ve elbette ben tarafından en kara listelerde ter atacaktın.

İtiraf etmeyecek ve senin, sana olan savaşında daima senden taraf olup, seni, sana rağmen alt etmeye çalışacaktım.

Beni affet!

Yapmayı planladığım, dilediğim için… Senden uzakları ve senin beni sevmediğin her seçeneği tıkladığında, gücümü senden almanın sevincini yaşadığım için… Buna rağmen senden taraf olmayı terk ettiğim için…

Beni bağışla…

26 Aralık Güneş tutulmasını termini olarak saptayıp, öteki argümanları seçebilmek  için sağlam temelli  kanaatlarım olmasına paye verdiğim için.

Bütün gerçeklerimle kabullenemezdin ki beni… Ve ben, en çok bana mahcup oldum, saç telimden ayak tırnağıma kadar sevdiğinde beni!

Edit: Azerbaycanlı Rus popunun ikizleri Rauf & Faik kardeşlerin söylediği “детство” adlı şarkıya hazırlanmış müzik videosuyla okumuşsundur umarım… детство, çocukluk anlamına gelir… )

Screenshot_2019-11-24-13-50-04-1
Aslı’nın Mahcubiyeti…

“Tüm çiçekleri koparabilirsiniz ama baharın gelmesini engelleyemezsiniz!”

Pablo Neruda…

Zarlar atıldıysa artık dönüş yok sevgili😉🌼👒

Aslı’nda Her Şey Aslı İçin…

Veda Edemiyorum Ama Kavuşacak Gibi de Değiliz!” üzerine 2 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s